See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności utrzymania P4 i P5 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2026 i na początku 2027 roku
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymania P4 i P5 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2026 i na początku 2027 roku z podziałem na 8 Części
Vorherige Bekanntmachung: 578779-2025
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - naprawa poziomu utrzymania P4 -13 wagonów techniczno-gospodarczych typu, 304Ca, 11W, 14K, 208K, 401Ka, oraz Gӧrlitz z Sekcji IMK Kraków, IMP Kraków, IMN Kraków, IMZ3 Bydgoszcz i IMR5 Laskowice Pomorskie
Beschreibung: Część nr 1 - naprawa poziomu utrzymania P4 -13 wagonów techniczno-gospodarczych typu, 304Ca, 11W, 14K, 208K, 401Ka, oraz Gӧrlitz z Sekcji IMK Kraków, IMP Kraków, IMN Kraków, IMZ3 Bydgoszcz i IMR5 Laskowice Pomorskie
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 1
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”) zgodnie z zakresem prac losowych przy naprawie pojazdu kolejowego zawartym w tabeli znajdującej się w Opisie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Części.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - naprawa poziomu utrzymania P4 wraz z remontem wnętrza wagonu techniczno-gospodarczego 304Ca z Sekcji IMK Kraków
Beschreibung: Część nr 2 - naprawa poziomu utrzymania P4 wraz z remontem wnętrza wagonu techniczno-gospodarczego 304Ca z Sekcji IMK Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 12 transporterów materiałów sypkich MFS100-P z Sekcji IMP Kraków
Beschreibung: Część nr 3 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 12 transporterów materiałów sypkich MFS100-P z Sekcji IMP Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - 24 wagonów typu 412Za z Sekcji IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle i IMZ3 Bydgoszcz
Beschreibung: Część nr 4 - naprawa poziomu utrzymania P4 i P5 - 24 wagonów typu 412Za z Sekcji IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle i IMZ3 Bydgoszcz
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - naprawa poziomu utrzymania P5 - 24 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMK Kraków, IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle, IMZ3 Bydgoszcz
Beschreibung: Część nr 5 - naprawa poziomu utrzymania P5 - 24 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMK Kraków, IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle, IMZ3 Bydgoszcz
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - naprawa poziomu utrzymania P4 i P 5 - 8 wagonów typu 401Ze z Sekcji IMK Kraków, IMR2 Skarżysko Kamienna, IMZ3 Bydgoszcz
Beschreibung: Część nr 6 - naprawa poziomu utrzymania P4 i P 5 - 8 wagonów typu 401Ze z Sekcji IMK Kraków, IMR2 Skarżysko Kamienna, IMZ3 Bydgoszcz
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 9 pojazdów w tym wózki motorowe typu WM-15A, WMB-10, przyczep PWM-15 i PWM-10 z Sekcji IMR2 Skarżysko Kamienna, IMR4 Kędzierzyn Koźle i IMR5 Laskowice Pomorskie
Beschreibung: Część nr 7 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 9 pojazdów w tym wózki motorowe typu WM-15A, WMB-10, przyczep PWM-15 i PWM-10 z Sekcji IMR2 Skarżysko Kamienna, IMR4 Kędzierzyn Koźle i IMR5 Laskowice Pomorskie
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 2 lokomotyw spalinowych typu Ls 150 i 409Da z Sekcji IMM Idzikowice, IMZ2 Kędzierzyn Koźle
Beschreibung: Część nr 8 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 2 lokomotyw spalinowych typu Ls 150 i 409Da z Sekcji IMM Idzikowice, IMZ2 Kędzierzyn Koźle
Interne Kennung: 1010/IMCZ/03928/03509/25/P - Część 8