See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest dostaw sprzętu informatycznego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, z podziałem na pakiety, zgodnie z poniższym: 1 Komputer stacjonarny z oprogramowaniem biurowym 2 Monitor komputerowy LCD 27” 3 Przenośny zestaw komputerowy 4 Przenośny zestaw badawczy 13,6” 5 Przenośny zestaw komputerowy o podwyższonych parametrach 6 Przenośny zestaw badawczy 16” 7 Komputer wysokowydajny do analizy - zestaw 8 Komputer wysokowydajny do informatyki śledczej - zestaw 9 Monitory komputerowe 4K 10 Drukarka atramentowa przenośna 11 Drukarka laserowa monochromatyczna A4 12 Monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4 13 Drukarka laserowa kolorowa A4 14 Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4 15 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 16 Skaner dwustronny 17 Drukarka etykiet 18 Projektor 19 Przenośny zestaw komputerowy z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych 20 Serwer NAS z macierzą 16 21 Serwer NAS z macierzą 60 II. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określana jako „zamówienie opcjonalne” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Zapisy dotyczące „prawa opcji” zawarte są w § 1 wzoru umowy - załącznik nr 6C do SWZ. III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załącznikach nr 1.1 - 1.21 (Formularze ofertowe) do SWZ oraz we wzorach umów – załącznik nr 6A (dla pakietu nr 5, 9, 11, 14, 18, 20, 21), nr 6B (dla pakietu nr 7 i 19 - dofinansowane ze środków UE) oraz nr 6C (dla pakietu nr 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17 – z opcją). IV. Zamówienie w zakresie pakietu nr 7 oraz pakietu nr 19 współfinansowane jest w 75% ze środków Unii Europejskiej w ramach następujących projektów: - pakiet nr 7 - „Policyjna współpraca międzynarodowa - wzmocnienie potencjału Policji UE w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej", - pakiet nr 19 - „SKUTECZNI w KRYZYSIE”, realizowanych w ramach Programu Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Interne Kennung: 25/2.2.10/26/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy skrócenie terminu składania ofert i potrzeba pilnego udzielenia zamówienia uzasadniona jest przede wszystkim tym, iż przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego przewidzianego do realizacji większej ilości czynności związanych z informatyką śledczą oraz w ramach pierwszego wyposażenia nowo budowanego obiektu Policji. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju i na świecie znacznie wydłużają się terminy związane z realizacją dostaw i bieżącą dostępnością sprzętu informatycznego, co przekłada się na ryzyko związane z koniecznością powtórzenia przedmiotowego zamówienia. Jednocześnie powyższe przesłanki nie mają wpływu na czas potrzebny Wykonawcy na przygotowanie i złożenie oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Komputer stacjonarny z oprogramowaniem biurowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. komputerów stacjonarnych z oprogramowaniem biurowym - zamówienie podstawowe – 79 szt. , zamówienie opcjonalne – 81 szt., razem liczba szt/kpl - 160 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Monitor komputerowy LCD 27"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. monitorów komputerowych LCD 27" - zamówienie podstawowe – 79 szt. , zamówienie opcjonalne – 81 szt., razem liczba szt - 160 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.2 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Przenośny zestaw komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. przenośnych zestawów komputerowych - zamówienie podstawowe – 28 szt., zamówienie opcjonalne – 35 szt., razem liczba szt - 63 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.3 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Przenośny zestaw badawczy 13,6"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. przenośnych zestawów badawczych - zamówienie podstawowe – 3 szt., zamówienie opcjonalne – 1 szt., razem liczba szt - 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.4 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Przenośny zestaw komputerowy o podwyższonych parametrach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. przenośnych zestawów komputerowych o podwyższonych parametrach - liczba - 6 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.5 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Przenośny zestaw badawczy 16"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. przenośnych zestawów badawczych - zamówienie podstawowe - 4 szt/kpl, zamówienie opcjonalne - 2 szt/kpl, razem - 6 szt/kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.6 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Komputer wysokowydajny do analizy - zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. komputer wysokowydajny do analizy - zestaw (z monitorami) - 2 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.7 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Komputer wysokowydajny do informatyki śledczej - zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. komputerów wysokowydajnych do informatyki śledczej - zestawy - zamówienie podstawowe - 4 kpl i zamówienie opcjonalne - 2 kpl, razem - 6 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.8 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Monitor komputerowy 4K
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego tj. monitorów komputerowych 4K - razem - 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.9 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Drukarka atramentowa przenośna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek atramentowych przenośnych: zamówienia podstawowe - 11 szt, zamówienie opcjonalne 8 szt, razem 19 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.10 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Drukarka laserowa monochromatyczna A4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek laserowych monochromatycznych A4: razem 40 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.11 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monochromatycznych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4: zamówienie podstawowe - 28 szt, zamówienie opcjonalne - 28 szt, razem - 56 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.12 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Drukarka laserowa kolorowa A4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek laserowych kolorowych A4: zamówienie podstawowe - 5 szt, zamówienie opcjonalne - 5 szt, razem - 10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.13 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolorowego laserowego urządzenia wielofunkcyjnego A4 w liczbie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.14 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3: zamówienie podstawowe - 5 szt, zamówienie opcjonalne - 5 szt, razem - 10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.15 do SWZ oraz we wzorze umowy
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Skaner dwustronny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dwustronnych: zamówienie podstawowe - 1 szt, zamówienie opcjonalne - 1 szt, razem - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.16 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Drukarka etykiet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek etykiet: zamówienie podstawowe - 2 szt, zamówienie opcjonalne - 2 szt, razem - 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.17 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Projektor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa projektorów w liczbie - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.18 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Przenośny zestaw komputerowy z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego zestawu komputerowego z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych w liczbie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.19 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Serwer NAS z macierzą 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS z macierzą 16 w liczbie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.20 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 20 - Serwer NAS z macierzą 60
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS z macierzą 60 w liczbie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.21 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 21