2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i sprzedaż artykułów spożywczych – wędlin.
Vorherige Bekanntmachung: 78712-2025
Interne Kennung: NZP/07/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa: artykułów spożywczych – wędlin, w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/szczegółowy formularz cenowy”.