See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asfaltu drogowego w 2026 roku
Beschreibung: Sukcesywna dostawa asfaltu drogowego typ 35/50 i 50/70 zgodnego z normą PN-EN-12591 w maksymalnej ilości 1000 ton w 2026r. wraz z transportem do siedziby zamawiającego. Dostawa za pomocą samochodu cysterny w temperaturze zgodnej z Polskimi Normami. Jednorazowa ilość dostarczanego asfaltu równa ładowności cysterny wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 65878-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa asfaltu drogowego w 2026 roku.
Menge: 1 000 Tonnen