325654-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lehrmittel – Inspirativní škola Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – dodávky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInspirativní škola Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – dodávky
BeschreibungPředmětem této nadlimitní veřejné zakázky jsou dodávky, které zahrnují zajištění dodání IT vybavení a vybavení nábytkem.
Interne KennungMMUL/PO/VZ/144856/2026/KadT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39100000 Möbel, 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelInspirativní škola Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – dodávky – Část 1: IT vybavení
BeschreibungPředmětem Část 1 je dodání IT vybavení v rozsahu a dle požadavků dle přílohy č. 4.1. Výzvy – Položkový rozpočet – IT Vybavení.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelInspirativní škola: Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – dodávky – Část 2: Nábytek
BeschreibungPředmětem Část 2 je dodání nábytku v rozsahu a dle požadavků dle přílohy č. 4. 2. Výzvy – Položkový rozpočet – Nábytek.
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162100 Lehrmittel