See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024-2025
Beschreibung: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024 – 2025. Przedmiot Zamówienia podzielono na 2 części (Zadania), zgodnie z zał. nr 1 do Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 548754-2024
Interne Kennung: WP.25.00173.2024.S.W.AGOG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024 – 2025 - zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024 – 2025 - zadanie nr 1, zgodnie z zał. nr 1 do Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00173.2024.S.W.AGOG - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024 – 2025 - zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa produktów ochrony osobistej – realizacja w latach 2024 – 2025 - zadanie nr 2, zgodnie z zał. nr 1 do Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00173.2024.S.W.AGOG - Zadanie nr 2