2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT na obszarze gminy Łukowica”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT na obszarze gminy Łukowica, finansowana w ramach pozyskanej dotacji Wojewody Małopolskiego na rok 2026. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje utworzenie w systemie teleinformatycznym Zamawiającego bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500) oraz bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) na obszarze jednostki ewidencyjnej Łukowica [120708_2]. Utworzone bazy danych BDOT5OO i GESUT winny być zgodne z obowiązującymi modelami pojęciowymi tych baz. 3. Szczegółowy zakres, sposób wykonania i wymagania techniczne wykonania prac określa Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane usługi w wysokości 24 miesięcy, liczonego od bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji ponad minimalny okres sanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2. Lp. 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 94920-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT na obszarze gminy Łukowica, finansowana w ramach pozyskanej dotacji Wojewody Małopolskiego na rok 2026. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje utworzenie w systemie teleinformatycznym Zamawiającego bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500) oraz bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) na obszarze jednostki ewidencyjnej Łukowica [120708_2]. Utworzone bazy danych BDOT5OO i GESUT winny być zgodne z obowiązującymi modelami pojęciowymi tych baz. 3. Szczegółowy zakres, sposób wykonania i wymagania techniczne wykonania prac określa Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane usługi w wysokości 24 miesięcy, liczonego od bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji ponad minimalny okres sanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2. Lp. 2 SWZ.