32570-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 wytwarzanych przez Zakład Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 wytwarzanych przez Zakład Gospodarki Odpadami w Zakurzewie koło Grudziądza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru przez Wykonawcę, odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z instalacji mechanicznego przetwarzania odpadów, zwanych w dalszej części Specyfikacji Warunków Zamówienia odpadami balastowymi, w ilości 1 000 Mg w celu ich zagospodarowania, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru przez Wykonawcę, odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z instalacji mechanicznego przetwarzania odpadów, zwanych w dalszej części Specyfikacji Warunków Zamówienia odpadami balastowymi, w ilości 1 000 Mg w celu ich zagospodarowania, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 1) Rodzaj odpadów Odpady stanowią pozostałości po sortowaniu zmieszanych odpadów komunalnych oraz frakcji selektywnie zbieranych z tworzyw sztucznych, pozbawione: a) frakcji podsitowej do 80 mm stanowiącej wsad do procesu biologicznego przetwarzania odpadów, b) surowców wtórnych przeznaczonych do recyklingu, w szczególności: - odpadów z tworzyw sztucznych wysortowanych przy pomocy urządzenia optopneumatycznego, - odpadów ze złomu metali żelaznych i nieżelaznych wysortowanych przy pomocy separatorów metali żelaznych oraz nieżelaznych, - odpadów ze szkła wysortowanych ręcznie.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak