See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026 - Uitvoeren van werken op afroep groenbeheer en -onderhoud - wijk Huivelde-Hansevelde en zijstraten en wijk Heikant-Bosstraat-Wezepoelstraat en zijstraten
Beschreibung: 2026 - Uitvoeren van werken op afroep groenbeheer en -onderhoud - wijk Huivelde-Hansevelde en zijstraten en wijk Heikant-Bosstraat-Wezepoelstraat en zijstraten
Interne Kennung: PPP02F-1572/6066/2025/064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/064_1