2. Verfahren
Verfahren
Titel: MS Praha – LAN switch, SPÁLENÁ
Beschreibung: dodávka LAN switchů, jedná se o jednorázovou dodávku, jejíž součástí je i doživotní záruka anebo nejméně 60 měsíců v pracovní době s odesláním nového dílu (RMA) následující den s těmito parametry: switch včetně kabeláže
Interne Kennung: Spr 1000/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny za kus vyjma změny provedené na základě a v rozsahu odpovídajícím případné změně právních předpisů upravujících výši sazby DPH. A dále změny provedené v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ resp. § 222 odst. 5 a 6 ZZVZ.