See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, p. o. - rekonstrukce objektu na Slovanské – dostavba
Beschreibung: Předmětem a účelem plnění je celková rekonstrukce objektu A, přístavba bezbariérového výtahu u objektu A, stavební úpravy dvora včetně oplocení a vybudování multifunkčního hřiště a související stavební úpravy. Projektová dokumentace se dále odkazuje na rekonstrukci objektu B, C a E, které již byly dokončeny v rámci první etapy realizace stavebních prací, a tedy nejsou součástí tohoto zadávacího řízení. Veškeré podrobnosti jsou obsaženy v projektové dokumentaci.
Interne Kennung: KUUK/050480/2024/INV/VZ-INV/0088
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001