See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Zamówienie zostało podzielone na 50 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 102352-2026
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 21
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 22
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 23
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 24
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 25
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 26
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 27
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 28
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 29
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 30
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 30