2. Verfahren
Verfahren
Titel: BADANIA PATOMORFOLOGICZNE
Beschreibung: Zgodnie z Działem V Wymagania i obowiązki dotyczące oferentów ust. 14 SWKO
Interne Kennung: KSZ/DSM/06/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badania patomorfologiczne
Beschreibung: Zgodnie z działem V Wymagania i obowiązki dotyczące oferentów ust. 14 SWKO