325814-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa sprzętu kwaterunkowego dla PSG w Słubicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu kwaterunkowego dla PSG w Słubicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego dla PSG w Słubicach. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 12 (dwanaście) części zamówienia, szczegółowy opis każdej części przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ): 1 cz. zamówienia – Biurka regulowane; 2 cz. zamówienia – Meble biurowe; 3 cz. zamówienia – Krzesła, fotele; 4 cz. zamówienia – Fotel biurowy obrotowy; 5 cz. zamówienia – Szafy BHP, szafki skrytkowe i metalowe; 6 cz. zamówienia – Wieszaki; 7 cz. zamówienia – Sprzęt kwaterunkowy; 8 cz. zamówienia – Regał magazynowy; 9 cz. zamówienia – Szafki do kuchni; 10 cz. zamówienia – Lada podawcza narożna; 11 cz. zamówienia – Szafa wnękowa z systemem drzwi przesuwnych; 12 cz. zamówienia – Mównica.
Interne Kennung13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39132100 Aktenschränke, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 31521100 Schreibtischlampen, 39141100 Schränke und Regale, 39141000 Küchenmöbel, 39141200 Arbeitsplatten, 39172000 Theken, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
LosLOT-0001
TitelBiurka regulowane
BeschreibungDostawa biurek regulowanych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung1 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
LosLOT-0002
TitelMeble biurowe
BeschreibungDostawa mebli wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung2 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale
LosLOT-0003
TitelKrzesła, fotele
BeschreibungDostawa krzeseł i foteli wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung3 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
LosLOT-0004
TitelFotel biurowy obrotowy
BeschreibungDostawa foteli biurowych obrotowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung4 część zamówienia
LosLOT-0005
TitelSzafki BHP, szafy skrytkowe i metalowe
BeschreibungDostawa szafek wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung5 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
LosLOT-0006
TitelWieszak
BeschreibungDostawa wieszaków wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung6 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39136000 Kleiderbügel und -haken
LosLOT-0007
TitelSprzęt kwaterunkowy
BeschreibungDostawa sprzętu kwaterunkowego wskazanego w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung7 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 31521100 Schreibtischlampen
LosLOT-0008
TitelRegał magazynowy
BeschreibungDostawa regałów magazynowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung8 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
LosLOT-0009
TitelSzafki do kuchni
BeschreibungDostawa szafek i wyposażenia do kuchni wskazanego w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung9 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141200 Arbeitsplatten
LosLOT-0010
TitelLada podawcza narożna
BeschreibungDostawa lad wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung10 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39172000 Theken
LosLOT-0011
TitelSzafa wnękowa z systemem drzwi przesuwnych
BeschreibungDostawa szaf wnękowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung11 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
LosLOT-0012
TitelMównica
BeschreibungDostawa mównicy wskazanej w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung12 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume