325826-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa sprzętu jednorazowego oraz materiałów medycznych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego oraz materiałów medycznych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa sprzętu jednorazowego oraz materiałów medycznych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 40 części. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung105546-2026
Interne KennungZP/1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Sprzęt dla oddziału neonatologicznego
BeschreibungCzęść 3: Sprzęt dla oddziału neonatologicznego
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianego asortymentu w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej umowy). Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej umowy).
LosLOT-0021
TitelCzęść 21: Igły do nakłuć lędźwiowych
BeschreibungCzęść 21: Igły do nakłuć lędźwiowych
LosLOT-0028
TitelCzęść 28: Czujniki SPO2
BeschreibungCzęść 28: Czujniki SPO2
LosLOT-0033
TitelCzęść 33: Obwody respiratorowe
BeschreibungCzęść 33: Obwody respiratorowe
LosLOT-0038
TitelCzęść 38: Czujniki do entropii
BeschreibungCzęść 38: Czujniki do entropii