325886-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz dzieci niepełnosprawnych do i z jednostek oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Kraków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz dzieci niepełnosprawnych do i z jednostek oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Kraków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dowozu do jednostek oświatowych*, dalej "jednostek", zlokalizowanych w Dzielnicach I-XVIII Miasta Krakowa lub poza granicami Miasta Krakowa oraz odwozu do miejsca zamieszkania ok. 870 dzieci niepełnosprawnych (w tym ok. 130 dzieci na wózkach inwalidzkich) z terenu Gminy Miejskiej Kraków środkami transportu sprawnymi technicznie i przystosowanymi do przewozów pasażerskich (w tym samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich) wraz z zapewnieniem im opieki w czasie przewozu. * Przez jednostkę oświatową rozumie się jednostkę wymienioną w art. 2 pkt. 1 – 8 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. – Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 737 ze zm.) z wyłączeniem jednostek realizujących kształcenie ustawiczne w rozumieniu art. 4 pkt. 30 tejże ustawy.
Interne KennungMCOO/ZP/R/11/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzysta z możliwości skrócenia terminu wskazanej w art. 138 ust. 4 ustawy PZP, zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 (- licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tejże ustawy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dowozu do jednostek zlokalizowanych w Dzielnicach I-XVIII Miasta Krakowa lub poza granicami Miasta Krakowa oraz odwozu do miejsca zamieszkania ok. 870 dzieci niepełnosprawnych (w tym ok. 130 dzieci na wózkach inwalidzkich) z terenu Gminy Miejskiej Kraków środkami transportu sprawnymi technicznie i przystosowanymi do przewozów pasażerskich (w tym samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich) wraz z zapewnieniem im opieki w czasie przewozu.