See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu zimowego utrzymania w zakresie łagodzenia skutków zimy na ulicach, chodnikach oraz parkingach Gminy Miejskiej Jarosław w sezonie 2025/2026 wraz z mechanicznym pozimowym ich oczyszczaniem
Beschreibung: Wykonanie zimowego utrzymania w zakresie łagodzenia skutków zimy na ulicach, chodnikach oraz parkingach Gminy Miejskiej Jarosław w sezonie 2025/2026. Przedmiot Zamówienia obejmuje również pozimowe mechaniczne oczyszczanie jezdni i chodników w ilościach przewidzianych w przetargu.
Interne Kennung: ZP.271.2.4.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu zimowego utrzymania w zakresie łagodzenia skutków zimy na ulicach, chodnikach oraz parkingach Gminy Miejskiej Jarosław w sezonie 2025/2026 wraz z mechanicznym pozimowym ich oczyszczaniem.
Interne Kennung: ZP.271.2.4.2026