See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi sporządzenia i przygotowania posiłków dla pacjentów poza siedzibą Zamawiającego oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych dla pacjentów Zamawiającego
Beschreibung: Wykonanie usługi sporządzenia i przygotowania posiłków dla pacjentów poza siedzibą Zamawiającego oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych dla pacjentów Zamawiającego
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001