325937-2026 - Auftragsänderung
Polen – Straßenarbeiten – Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 – ul. Mikołowska na odcinku od mostu na rzece Ruda do granicy Miasta Rybnika oraz przebudowa ul. Wielopolskiej na odcinku od Nadleśnictwa do skrzyżowania z ul. Mikołowską
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 – ul. Mikołowska na odcinku od mostu na rzece Ruda do granicy Miasta Rybnika oraz przebudowa ul. Wielopolskiej na odcinku od Nadleśnictwa do skrzyżowania z ul. Mikołowską
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 - ul. Mikołowska na odcinku od mostu na rzece Ruda do granicy Miasta Rybnika wraz z przebudową ul. Wielopolskiej od Nadleśnictwa do skrzyżowania z ul. Mikołowską. Zakres prac: - roboty rozbiórkowe drogowe, kanalizacyjne, instalacyjne, - wycinka drzew, - ekrany akustyczne, - mury oporowe, - przebudowa sieci teletechnicznej/elektroenergetycznej, - budowa kanału technologicznego - przebudowa sieci gazowej, - przebudowa sieci wodociągowej i KS, - budowa kanalizacji deszczowej, przepustów, rowów i zbiorników retencyjno-filtracyjnych, - budowa jezdni, chodników, wjazdów i ścieżki rowerowej, - budowa zatok autobusowych, - budowa oświetlenia ulicznego, - budowa skrzyżowania skanalizowanego z sygnalizacją świetlną w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotem zamówienia są roboty drogowe z podziałem na część A i część B. Część A tj. Przebudowa ul. Mikołowskiej będzie realizowana zgodnie z Umową o dofinansowanie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.04 „Fundusze Europejskie dla sprawnego transportu”, Działanie FESL.04.01 Drogi wojewódzkie. W związku z powyższym, Wykonawca zobowiązany jest do znajomości oraz uwzględnienia wytycznych zawartych w tym programie. Dodatkowo Wykonawca zobowiązany będzie po podpisaniu umowy do uaktualnienia treści dwóch tablic informacyjnych, zabudowanych w terenie. Koszt ten należy uwzględnić w wartości umowy. Szczegółowy zakres precyzuje SWZ wraz z załącznikami.
Interne KennungZP.271.97.2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzetarg nieograniczony Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 – ul. Mikołowska na odcinku od mostu na rzece Ruda do granicy Miasta Rybnika oraz przebudowa ul. Wielopolskiej na odcinku od Nadleśnictwa do skrzyżowania z ul. Mikołowską