2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie odpadu 19 08 05 wytwarzanych na Oczyszczalni Ścieków w Łaziskach Górnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie odpadu 19 08 05 wytwarzanych na Oczyszczalni Ścieków „Wschód” ul. Południowa 3 w Łaziskach Górnych. Szacunkowa ilość osadów przewidzianych do wywozu i zagospodarowania w okresie 12 miesięcy: 1500 Mg Wykonawca może prowadzić zagospodarowanie osadów w dowolnym, dopuszczonym przez prawo procesie unieszkodliwienia/odzysku dla odpadu o kodzie 19 08 05, pod warunkiem posiadania stosownych zezwoleń w zakresie prowadzonej działalności oraz po spełnieniu warunków określonych przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu określonego w pkt a) powyżej z tym zastrzeżeniem, że zobowiązuje się do wykonania co najmniej 60% wartości umowy. W przypadku wystąpienia powyższej sytuacji Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego z tego tytułu żadne roszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. UWAGA: Mając na uwadze treść art. 96 ust. 2 ustawy o odpadach z dnia 14.12.2012 r. (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) w przypadku realizacji przez Wykonawcę odzysku polegającego na stosowaniu komunalnych osadów ściekowych zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1÷ 5 Ustawy o odpadach, Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę, będącego władającym powierzchnią ziemi kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania rozumie się wykonanie usługi transportu i zagospodarowania osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05).
Vorherige Bekanntmachung: 93658-2026
Interne Kennung: 2/2026/02/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung, 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie odpadu 19 08 05 wytwarzanych na Oczyszczalni Ścieków w Łaziskach Górnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie odpadu 19 08 05 wytwarzanych na Oczyszczalni Ścieków „Wschód” ul. Południowa 3 w Łaziskach Górnych. Szacunkowa ilość osadów przewidzianych do wywozu i zagospodarowania w okresie 12 miesięcy: 1500 Mg