See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowywania odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025 r. z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne.
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Założenia podstawowe 1.1 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne 1.2 Termin wykonania usługi odbioru i zagospodarowania odpadów: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. 1.3 Odbiorem i zagospodarowaniem zostaną objęte: 1) bezpośrednio z nieruchomości: a) odpady komunalne zmieszane, b) selektywnego zbierania i odbierania odpadów komunalnych obejmujących co najmniej : papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, odpady opakowaniowe, wielomateriałowe i bioodpady, 2) zebrane w pojemnikach usytuowanych na terenie miasta Jarosławia (tzw. Lokalne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Opakowaniowych) dot. odpadów opakowaniowych (odpady z papieru i tektury, szkła, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych) 3) zebrane w pojemnikach usytuowanych w wybranych aptekach (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Przeterminowanych Leków) – leki po terminie ważności oraz niewykorzystane leki 4) zebrane w pojemnikach usytuowanych w szkołach i obiektach publicznych (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Zużytych Baterii Małogabarytowych) - zużyte baterie i akumulatory, inne niż przemysłowe i samochodowe 5) zebrane w Punkcie Selektywnego Zbierania Opadów Komunalnych (PSZOK): - przeterminowane leki, - chemikalia, - zużyte baterie i akumulatory, - meble i inne odpady wielkogabarytowe, - odpady z papieru, - odpady ze szkła - odpady z metali, tworzyw sztucznych oraz opakowania wielomateriałowe, - zużyte opony, - odpady ulegające biodegradacji, - odpady komunalne budowlane i rozbiórkowe, - bioodpady, - odpady odzieży i tekstyliów. - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, - tekstylia 1.4 Szacowanie łącznej ilości odpadów Rodzaj odpadów Kod odpadów Masa Zmieszane odpady komunalne 20 03 01 7 486,080 Zmieszane odpady opakowaniowe 15 01 06 871,360 Odpady wielkogabarytowe 20 03 07 391,760 Papier i tektura 20 01 01 295,380 Opakowania ze szkła 15 01 07 515,420 Opakowania z tektury i papieru 15 01 01 138,220 Odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 3 010,860 Odpady betonu oraz gruz betonowy 17 01 01 123,340 Zużyte opony 16 01 03 38,120 Baterie i akumulatory 20 01 34 0,509 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 35 20,285 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 36 14,507 Lampy fluoroscencyjne 20 01 21 0,116 Leki 20 01 32 1,620 Farby, tusze, kleje 20 01 28 4,394 Tekstylia 20 01 11 10,920 Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych 15 01 10 0,000 SUMA 12 922,891 Szacowana ilości odpadów w 2025 r. 13 5000 Mg. Pełny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 651714-2024
Interne Kennung: ZP.271.2.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Założenia podstawowe 1.1 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne 1.2 Termin wykonania usługi odbioru i zagospodarowania odpadów: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. 1.3 Odbiorem i zagospodarowaniem zostaną objęte: 1) bezpośrednio z nieruchomości: a) odpady komunalne zmieszane, b) selektywnego zbierania i odbierania odpadów komunalnych obejmujących co najmniej : papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, odpady opakowaniowe, wielomateriałowe i bioodpady, 2) zebrane w pojemnikach usytuowanych na terenie miasta Jarosławia (tzw. Lokalne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Opakowaniowych) dot. odpadów opakowaniowych (odpady z papieru i tektury, szkła, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych) 3) zebrane w pojemnikach usytuowanych w wybranych aptekach (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Przeterminowanych Leków) – leki po terminie ważności oraz niewykorzystane leki 4) zebrane w pojemnikach usytuowanych w szkołach i obiektach publicznych (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Zużytych Baterii Małogabarytowych) - zużyte baterie i akumulatory, inne niż przemysłowe i samochodowe 5) zebrane w Punkcie Selektywnego Zbierania Opadów Komunalnych (PSZOK): - przeterminowane leki, - chemikalia, - zużyte baterie i akumulatory, - meble i inne odpady wielkogabarytowe, - odpady z papieru, - odpady ze szkła - odpady z metali, tworzyw sztucznych oraz opakowania wielomateriałowe, - zużyte opony, - odpady ulegające biodegradacji, - odpady komunalne budowlane i rozbiórkowe, - bioodpady, - odpady odzieży i tekstyliów. - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, - tekstylia 1.4 Szacowanie łącznej ilości odpadów Rodzaj odpadów Kod odpadów Masa Zmieszane odpady komunalne 20 03 01 7 486,080 Zmieszane odpady opakowaniowe 15 01 06 871,360 Odpady wielkogabarytowe 20 03 07 391,760 Papier i tektura 20 01 01 295,380 Opakowania ze szkła 15 01 07 515,420 Opakowania z tektury i papieru 15 01 01 138,220 Odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 3 010,860 Odpady betonu oraz gruz betonowy 17 01 01 123,340 Zużyte opony 16 01 03 38,120 Baterie i akumulatory 20 01 34 0,509 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 35 20,285 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 36 14,507 Lampy fluoroscencyjne 20 01 21 0,116 Leki 20 01 32 1,620 Farby, tusze, kleje 20 01 28 4,394 Tekstylia 20 01 11 10,920 Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych 15 01 10 0,000 SUMA 12 922,891 Szacowana ilości odpadów w 2025 r. 13 5000 Mg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe