See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 29 części (Pakiety nr 1 - 29) zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu,ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.382.1.JT.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- endoprotezy stawu biodrowego bezcementowa i cementowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 1 – endoprotezy stawu biodrowego bezcementowa i cementowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – endoprotezy stawu kolanowego bezcementowa i cementowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 2 – endoprotezy stawu kolanowego bezcementowa i cementowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – endoprotezy stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 3 – endoprotezy stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 4 - endoprotezy stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – staza do zabiegów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 5 – staza do zabiegów ortopedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – endoproteza cementowa stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 6 – endoproteza cementowa stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – endoproteza bezcementowa stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 7 – endoproteza bezcementowa stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – endoproteza hipoalergiczna cementowa stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 8 – endoproteza hipoalergiczna cementowa stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - endoproteza hipoalergiczna bezcementowa stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 9 - endoproteza hipoalergiczna bezcementowa stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – endoproteza rewizyjna, półzwiązana stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 10 – endoproteza rewizyjna, półzwiązana stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - endoproteza związana stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 11 - endoproteza związana stawu kolanowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – stapler skórny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 12 – stapler skórny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – jednorazowy zestaw do płukania pulsacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 13 – jednorazowy zestaw do płukania pulsacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 – nośnik antybiotyku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 14 – nośnik antybiotyku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 – endoproteza stawu skokowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 15 – endoproteza stawu skokowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 – endoprotezy cementowane stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 16 – endoprotezy cementowane stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 – endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego z głową biopolarną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 17 – endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego z głową biopolarną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 – endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 18 – endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - śruby i gwoździe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 19 - śruby i gwoździe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 – zestaw płytek i implantów do chirurgii stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 20 – zestaw płytek i implantów do chirurgii stopy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 – osteosynteza narzędzia do osteosyntezy i płytki blokowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 21 – osteosynteza narzędzia do osteosyntezy i płytki blokowane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 – cement akcesoria do mieszania i płukania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 22 – cement akcesoria do mieszania i płukania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 – endoprotezy przynasadowe bezcementowe stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 23 – endoprotezy przynasadowe bezcementowe stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 – endoprotezy przynasadowe bezcementowe stawu biodrowego- ceramika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 24 – endoprotezy przynasadowe bezcementowe stawu biodrowego- ceramika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 – endoprotezy i panewki rewizyjne stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 25 – endoprotezy i panewki rewizyjne stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 – membrana do ubytków chrzęstnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 26 – membrana do ubytków chrzęstnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 – implanty do chirurgii stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 27 – implanty do chirurgii stopy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 – implanty do artroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 28 – implanty do artroskopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 – materiał kościozastępczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej: Pakiet 29 – materiał kościozastępczy .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.