2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw płynnych i płynów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu budowlanego za pomocą kart flotowych w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: a. Po cenach hurtowych w co najmniej 75 stacjach paliw należących do Wykonawcy na terenie całego kraju wskazanych przez Zamawiającego spośród ilości stacji wymaganych jako warunek udziału w postępowaniu (pkt. 7.1 4) SWZ) − oleju napędowego ON - 250 000 litrów − benzyna bezołowiowa - Eurosuper 95 - 5 000 litrów b. Po cenach detalicznych we wszystkich stacjach paliw należących do Wykonawcy na terenie kraju – płyn AdBlue – 1 000 litrów – płyn do spryskiwacza letni – 70 litrów – płyn do spryskiwaczy zimowy – 70 litrów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hurtowy zakup paliw płynnych i płynów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu budowlanego za pomocą kart flotowych w 2025 roku