See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek typ 5 – wydajnych mono A4 na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-69/2025 pn.: „Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 5 – wydajnych mono A4, w ilości: 153 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 388682-2025
Interne Kennung: WZP-421-36/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-69/2025 pn.: „Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 5 – wydajnych mono A4, w ilości: 153 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.