326054-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Gebäudeinspektion – VD Orlík - zabezpečení VD před účinky velkých vod: výkon TBD v průběhu stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVD Orlík - zabezpečení VD před účinky velkých vod: výkon TBD v průběhu stavby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění výkonu technickobezpečnostního dohledu v průběhu stavby, tj. při plnění související veřejné zakázky s názvem „VD Orlík: zabezpečení VD před účinky velkých vod".
Interne KennungPVL-11256/2021/830
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelVD Orlík – zabezpečení VD před účinky velkých vod: výkon TBD v průběhu stavby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění výkonu technickobezpečnostního dohledu v průběhu stavby, tj. při plnění související veřejné zakázky s názvem „VD Orlík: zabezpečení VD před účinky velkých vod"