3261-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – PNE.U.NT.02.26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPNE.U.NT.02.26
BeschreibungUsługa transportu pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungUsługa transportu pacjentów dializowanych do/ze Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungCałodobowe zapewnienie usług transportu medycznego pacjentów z zespołem z lekarzem w obrębie Szpitala, na terenie miasta Opola i poza terenem miasta Opola