See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop van labochemicaliën en consumables
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van labochemicaliën, kleine toestellen en andere verbruiksgoederen bestemd voor gebruik in laboratoriumactiviteiten, met inbegrip van, maar niet beperkt tot, reagentia, standaarden, oplosmiddelen, buffers en aanverwante consumables voornamelijk voor, maar niet beperkt tot, onderzoekstoepassingen.
Interne Kennung: PPP04G-1244/6276/1244
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Labochemicaliën
Beschreibung: Labochemicaliën
Interne Kennung: 1_1
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Labotoestellen en – consumables
Beschreibung: Labotoestellen en – consumables
Interne Kennung: 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte