2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń brzegowych i sieciowych wraz z instalacją i konfiguracją, wdrożeniem serwera poczty oraz rekonfiguracją sieci LAN w Szpitalu Zachodnim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa urządzeń brzegowych i sieciowych wraz z instalacją i konfiguracją, wdrożeniem serwera poczty oraz rekonfiguracją sieci LAN w Szpitalu Zachodnim 1.1. Urządzenie brzegowe typu NGFW 1.2. Urządzenie brzegowe ochrony poczty 1.3. Przełącznik sieciowy typ 1 1.4. Przełącznik sieciowy typ 2 1.5. Przełącznik sieciowy typ 3 1.6. Przełącznik sieciowy typ 4 1.7. Przełącznik sieciowy typ 5 1.8. Wdrożenie serwera pocztowego 1.9. Usługi instalacji i konfiguracji urządzeń 1.10. Rekonfiguracja sieci LAN
Interne Kennung: SPSSZ/30/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie Art. 138 ust. 2 pkt. 2) wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Uzasadnieniem procedury przyśpieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert. Aktualnie sytuacja geopolityczna i rynkowa stała się bardzo niestabilna pod względem cenowym i terminów dostaw. Realizacja tego zadania jest niezbędna do realizacji kolejnych zadań i obowiązków jakie obowiązujące prawo nakłada na Szpital, każdy dzień dłuższej procedury może mieć poważny wpływ na realizacje całego projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72700000 Computernetze