326209-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – „Nákup LAN přepínačů k modernizaci komunikační infrastruktury“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Nákup LAN přepínačů k modernizaci komunikační infrastruktury“
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky (dále jen VZ) je pořízení přístupových LAN přepínačů určených pro zajištění, doplnění a rozšíření přístupové vrstvy komunikační infrastruktury zadavatele. Předmětem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem na nákup LAN přepínačů s příslušenstvím a poskytnutí konfiguračních a konzultačních služeb dle aktuálních bezpečnostních politik, specifických požadavků na provoz a kompatibility s infrastrukturou i aplikačním programovým vybavením Policie ČR.
Interne KennungKRPK-10084-2/ČJ-2026-1900VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
LosLOT-0001