2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - nábytkové vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka mj. nábytkového vybavení do nově rekonstruované jízdárny Louckého kláštera, která bude sloužit jako kulturní a kreativní centrum. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v přílohách č. 3, 4 a 7 zadávací dokumentace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. montáže; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122000 Schränke und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1