326227-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytování mobilních telekomunikačních služeb pro město Kolín
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování mobilních telekomunikačních služeb pro město Kolín
BeschreibungPředmětem je výběr poskytovatele mobilních hlasových, datových a dalších telekomunikačních služeb pro zadavatele a jím zřízené příspěvkové organizace. Předmět VZ je specifikován v příloze č.1 ZD(Technické podmínky) a dále v příloze č. 2 ZD(Ceník jednotlivých služeb-modelový vzor). Počet SIM není konstantní a může se během plnění VZ měnit.
Interne Kennung1334
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku podle § 100 odst. 1 ZZVZ jsou vymezeny v přílohách zadávací dokumentace, nemění celkovou povahu zakázky a týkají se rozsahu služeb.