See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van steunzolen
Beschreibung: De opdracht betreft het ondersteunen van de Aanbestedende dienst bij het leveren van steunzolen aan militairen. De orthopedische instrumentenmakerij Aardenburg (OTA) van Aanbestedende dienst is verantwoordelijk voor het leveren van steunzolen aan militairen. Het OTA heeft niet de capaciteit om de toegenomen vraag volledig zelf aan te meten en te produceren en wil daarom gebruik maken van een externe partij als aanvulling op de eigen capaciteit. Hierbij is uniformiteit tussen Aanbestedende dienst en Leverancier van groot belang. Het overgrote deel van de steunzolen wordt geleverd aan militairen in verband met overbelasting klachten van het bewegingsapparaat. De opdracht bestaat uit drie onderdelen: 1. Het aanmeten van steunzolen op een defensielocatie (bijlage 1 van het PVE) voor groepen van 8 tot 70 militairen, inclusief leveren van 2 paar steunzolen per militair en bijbehorende 3DM bestanden aan het OTA; 2. Het leveren van steunzolen conform het aangeleverde 3DM bestand van de Aanbestedende dienst aan het OTA; 3. Ondersteuning personeel op OTA locatie (Militair Revalidatie Centrum, Doorn) voor het aanmeten van steunzolen bij militairen per (dag)deel. Bijzonderheden bij de opdracht • Leverancier produceert de steunzolen met behulp van de door de Aanbestedende dienst geleverde freesblokken en afdekmateriaal (Frecoma). Inlichtingenbijeenkomst De Aanbestedende dienst organiseert een online inlichtingenbijeenkomst op vrijdag 24 januari 2025, 11:00 uur. Tijdens deze bijeenkomst wordt een toelichting gegeven op de opdracht en de procedure van de aanbesteding. Meer informatie leest u in hoofdstuk 4.3.2 van de leidraad.
Interne Kennung: 21475596
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18842000 Laufsohlen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0000