2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury sieciowej
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: 1.1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Część I jest: 1) zapewnienie przez Wykonawcę wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu, na okres: -dla sprzętu wskazanego w ust. 1 OPU stanowiącego Załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ - od 23.10.2026 r. do 22.10.2029 r., -dla sprzętu wskazanego w ust. 2 OPU stanowiącego Załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ - od 19.06.2026 r. do 18.06.2029 r. ; 2) świadczenie przez Wykonawcę wsparcia technicznego dla sprzętu. 1.2. Przedmiotem zamówienia w zakresie Część II: 1) w ramach zamówienia podstawowego jest rozbudowa infrastruktury sieciowej Zamawiającego o 6 sztuk sprzętu; 2) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust.1 Ustawy Pzp w zakresie i na zasadach określonych w § 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik 2B do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa infrastruktury sieciowej cz. I
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: 1.1. Przedmiotem zamówienia w zakresie Część I jest: 1) zapewnienie przez Wykonawcę wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu, na okres: -dla sprzętu wskazanego w ust. 1 OPU stanowiącego Załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ - od 23.10.2026 r. do 22.10.2029 r., -dla sprzętu wskazanego w ust. 2 OPU stanowiącego Załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ - od 19.06.2026 r. do 18.06.2029 r. ; 2) świadczenie przez Wykonawcę wsparcia technicznego dla sprzętu.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.6.2026_ Część _I
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa infrastruktury sieciowej cz. II
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia w zakresie Część II: 1) w ramach zamówienia podstawowego jest rozbudowa infrastruktury sieciowej Zamawiającego o 6 sztuk sprzętu; 2) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust.1 Ustawy Pzp w zakresie i na zasadach określonych w § 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik 2B do SWZ
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.6.2026_ Część _II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja 1 1. Przedmiotem zamówienia w ramach opcji jest rozbudowa infrastruktury sieciowej Zamawiającego o dodatkowe 6 sztuk Sprzętu. 2. Przedmiot Umowy zarówno w zakresie zamówienia podstawowego, jak i w ramach Opcji 1 będzie realizowany na zasadach określonych w § 5 projektu umowy. Opcja 2 1.Przedmiotem zamówienia w ramach opcji jest wydłużenie okresu Gwarancji, określonego w § 14 ust. 1, dla Sprzętu, o którym mowa w § 1 ust. 1 projektu umowy, a w przypadku skorzystania z Opcji 1 - także dla Sprzętu, o którym mowa w ust. 1, o maksymalnie 36 miesięcy. 2.Przedmiot Umowy zarówno w zakresie zamówienia podstawowego, jak i w ramach Opcji 2 będzie realizowany na zasadach określonych w § 14 projektu umowy.