See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst deelwagens
Beschreibung: Haviland wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen, alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens (die evenwel voldoen aan de gestelde kwaliteitsnormen (bijlage 3)) in te kantelen in een deelsysteem. Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers of bedrijven, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privé gebruik. Door intergemeentelijke samenwerking wensen de vennoten het autodeelsysteem optimaal te maximaliseren. De gemeenten kunnen zo de duurzame ontwikkelingsdoelstellingen (SDG’s), vastgesteld door de Verenigde Naties, zoals betaalbare en duurzame energie, innovatie en infrastructuur, duurzame steden en gemeenschappen en partnerschap bereiken.
Interne Kennung: PPP0KU-458/6049/124012/7b.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGENS
Beschreibung: Formule “LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGEN” inclusief software/hardware om de e-wagens te delen. De auto kan zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden of door burgers alleen. De looptijd van het perceel is 1 jaar, Hhet perceel kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne Kennung: 124012/7b.2024_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136100 Leichtlastwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijvers kunnen voor één of meerdere toegestane opties een offerte indienen. - Post 3 [Toegestane optie] Lokale reclameboodschappen op de wagen. Indien deze optie wordt voorgesteld, wordt hier rekening mee gehouden in de beoordeling van de prijs. De inschrijver geeft een beschrijving van de financiële organisatie van de lokale reclameboodschappen op de wagen. Toegestane opties zijn voorzien in het bestek. De inschrijvers is niet verplicht om een offerte voor de toegestane opties in te dienen. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.) Vereiste opties (De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. - Post 1 [Vereiste optie] Bestickering van de wagen met logo van de deelnemende gemeente. - Post 2 [Vereiste optie] Communicatiecampagne Vereiste opties zijn voorzien in het bestek. De inschrijvers zijn verplicht om een offerte voor elke vereiste optie in te dienen, zoniet zal deze offerte als substantieel onregelmatig worden beschouwd. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)