32630-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – DNS dodávky ICT techniky NAKIT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS dodávky ICT techniky NAKIT
BeschreibungV souladu s ustanovením § 138 a násl. zákona hodlá zadavatel pro zajištění vybavení pracovišť ICT technikou realizovat užší řízení na zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky kancelářského ICT vybavení, když součástí plnění může být také montáž a zprovoznění dodaného vybavení, a to jednak pro interní potřeby zadavatele a dále za účelem plnění závazků zadavatele vůči zákazníkovi na základě jeho potřeb a zadání. Zákazníkem se rozumí subjekt v postavení objednatele vůči zadavateli, jemuž zadavatel dodává zboží a poskytuje služby, a to zejména v oblasti ICT technologií. Zákazníkem zadavatele jsou přitom především orgány státní správy, v současnosti zejména Ministerstvo vnitra České republiky.
Interne KennungNAKIT- 1968/ORN-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237450 Grafiktabletts, 32422000 Netzkomponenten, 30237410 Computermäuse, 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 32342200 Ohrhörer, 32581100 Datenübertragungskabel, 32421000 Netzverkabelung, 30237460 Computertastaturen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32250000 Mobilfunkgeräte, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie č. 1: Počítače, notebooky vč. souvisejícího příslušenství pro základní vybavení pracovišť ICT technikou
Beschreibunga. Zadavatel může požadovat dodání ucelených ICT sestav, v takovém případě bude vyžadováno dodání všech komponent k sestavě od stejného výrobce; anebo b. dodání samostatných položek (např. monitory, tiskárny (pozn. bez tiskového řešení), tablety atd.); a c. v případě položek příkladem uvedených v této a současně dalších kategorií (např. myši, klávesnice) budou tyto v této kategorii č. 1 poptávané v rámci ucelených ICT sestav.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30232100 Drucker und Plotter, 30237460 Computertastaturen, 30237450 Grafiktabletts, 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze
LosLOT-0002
TitelKategorie č. 2: Obecné ICT příslušenství vč. náhradních dílů k ICT vybavení
Beschreibunga. v případě položek příkladem uvedených v této a současně dalších kategorií (např. myši, klávesnice) budou samostatně poptávané pouze v této kategorii.
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32581100 Datenübertragungskabel, 32342200 Ohrhörer, 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30237460 Computertastaturen, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30237410 Computermäuse
LosLOT-0003
TitelKategorie č. 3: Mobilní telefony
BeschreibungMobilní telefony.
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte