326307-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beleuchtungssysteme – Dodávka divadelní techniky do Centra experimentálního divadla, p.o. v roce 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka divadelní techniky do Centra experimentálního divadla, p.o. v roce 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka divadelní techniky do Centra experimentálního divadla, p. o..
Interne Kennung8013
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32343000 Verstärker
5. Los
LosLOT-0004
Titel2x chytrá profilová LED světelná hlava
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2x chytré profilové LED světelné hlavy.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0005
TitelMlhostroje s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka mlhostrojů s příslušenstvím.
Interne KennungČást 4
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
LosLOT-0011
TitelSada pohyblivých LED reflektorů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka sady pohyblivých LED reflektorů.
Interne KennungČást 10
LosLOT-0002
TitelDivadelní LED reflektory s RGBAL mícháním barev
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je divadelních LED reflektorů s RGBAL mícháním barev.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0009
TitelSouprava subwooferů, zesilovače a příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka soupravy subwooferů, zesilovače a příslušenství.
Interne KennungČást 8
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32343000 Verstärker
LosLOT-0003
TitelDivadelní LED reflektory s RGBACL mícháním barev
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka divadelních LED reflektorů s RGBACL mícháním barev.
Interne KennungČást 2
LosLOT-0006
TitelProjektory s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka projektorů s příslušenstvím.
Interne KennungČást 5
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
LosLOT-0010
TitelSouprava odposlechů, zesilovačů a příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka soupravy odposlechů, zesilovačů a příslušenství.
Interne KennungČást 9
LosLOT-0007
TitelTitulkovací LED panel – komplet s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka titulkovacího LED panelu – komplet s příslušenstvím.
Interne KennungČást 6
Haupteinstufung (cpv): 31682230 Grafische Anzeigetafeln
LosLOT-0008
TitelLED svítidla s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka LED svítidel s příslušenstvím.
Interne KennungČást 7