326330-2026 - Wettbewerb
Polen – Werkzeugmaschinen – Zakup wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ stanowiący integralną część SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia, w tym w Załączniku nr 3 do SWZ, wskazano znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały również w projekcie umowy (Załącznik Nr 4 do SWZ) stanowiącym integralną część SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Maszyny i urządzenia stacjonarne wraz z oprzyrządowaniem
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Elektronarzędzia wraz z oprzyrządowaniem i urządzenia techniczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Narzędzia ręczne i przyrządy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge