See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w jednostkach terenowych 2WOG: SOI Brzeg, SOI Oleśnica, SOI Jastrzębie, SOI Kłodzko.
Beschreibung: .1 Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, w terminie od 01.01.2023r. do 31.12.2025r., w jednostkach terenowych 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego znajdujących się w następujących kompleksach wojskowych: 1. Zadanie 1 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Brzegu, powierzchnia wewnętrzna – 24.979,39 m2 2. Zadanie 2 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Oleśnicy, powierzchnia wewnętrzna – 19.703,80 m2 3. Zadanie 3 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Jastrzębiu, powierzchnia wewnętrzna – 7.891,41 m2 4. Zadanie 4 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Kłodzku. powierzchnia wewnętrzna – 38.223,00 m2
Interne Kennung: INFR/353/2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w budynkach w kompleksach wojskowych na terenie SOI Brzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, w terminie od 01.01.2023r. do 31.12.2025r., w jednostkach terenowych 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego znajdujących się w następujących kompleksach wojskowych: Zadanie 1 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Brzegu, powierzchnia wewnętrzna – 24.979,39 m2
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w jednostkach terenowych 2WOG: SOI Oleśnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, w terminie od 01.01.2023r. do 31.12.2025r., w jednostkach terenowych 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego znajdujących się w następujących kompleksach wojskowych: Zadanie 2 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Oleśnicy, powierzchnia wewnętrzna – 19.703,80 m2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w jednostkach terenowych 2WOG: SOI Jastrzębie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, w terminie od 01.01.2023r. do 31.12.2025r., w jednostkach terenowych 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego znajdujących się w następujących kompleksach wojskowych: Zadanie 3 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Jastrzębiu, powierzchnia wewnętrzna – 7.891,41 m2
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w jednostkach terenowych 2WOG: SOI Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, w terminie od 01.01.2023r. do 31.12.2025r., w jednostkach terenowych 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego znajdujących się w następujących kompleksach wojskowych: Zadanie 4 - Sekcja Obsługi Infrastruktury w Kłodzku. powierzchnia wewnętrzna – 38.223,00 m2
Interne Kennung: Zadanie nr 4