326382-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – VERKOOP BOUWRIJPE GROND TBV DE ONTWIKKELING VAN APPARTEMENTEN LOCATIE HOFLAND
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVERKOOP BOUWRIJPE GROND TBV DE ONTWIKKELING VAN APPARTEMENTEN LOCATIE HOFLAND
Beschreibungselectieleidraad ten behoeve van de niet-openbare aanbesteding voor de gronduitgifte van een perceel grond voor de ontwikkeling van circa 25 appartementen. 25 woningen
Interne KennungHofland25
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelHofland
Beschreibunghofland25
Interne Kennung1