See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych – sprzętu niezbędnego do prowadzenia kursów w zawodzie „Mechatronik pojazdów elektrycznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych – sprzętu niezbędnego do prowadzenia kursów w zawodzie „Mechatronik pojazdów elektrycznych, tj.: a) stanowisk do testowania sieci przemysłowych – paneli wolnostojących lub instalowanych na stołach montażowych; b) przeprowadzenie montażu, instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie elementy składowe przedmiotu Umowy współdziałają ze sobą prawidłowo; c) przeszkolenia personelu Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji dostarczonego sprzętu (jeśli dotyczy).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38810000 Industrieprozesssteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż stanowisk do testowania sieci przemysłowych, narzędzi i środków ochrony indywidualnej – sprzętu niezbędnego do prowadzenia kursów w zawodzie „Mechatronik pojazdów elektrycznych”
Beschreibung: cz. 1