2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym wraz z budową dróg i parkingów oraz instalacji zewnętrznych: instalacja sieci wodociągowej, instalacja sieci kanalizacji sanitarnej, instalacja sieci kanalizacji deszczowej, instalacja sieci telekomunikacyjnej, instalacja sieci energetycznej w Grudziądzu
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest robota budowlana pn. Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym wraz z budową dróg i parkingów oraz instalacji zewnętrznych: instalacja sieci wodociągowej, instalacja sieci kanalizacji sanitarnej, instalacja sieci kanalizacji deszczowej, instalacja sieci telekomunikacyjnej, instalacja sieci energetycznej przy ul. Lisia w Grudziądzu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz planowany zakres robót do wykonania ujęty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach robót, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Ponadto Zamawiający informuje, że załączone przedmiary robót, z uwagi na fakt, że rozliczenie między Zamawiającym, a Wykonawcą odbywać się będzie w oparciu o cenę ryczałtową, mają jedynie charakter pomocniczy do opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SIM.TOR.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001