326428-2026 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Raads- en bestuurlijk informatiesysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaads- en bestuurlijk informatiesysteem
BeschreibungDe gemeenteraden, colleges en ambtelijke ondersteuning van Capelle- en Krimpen aan den IJssel willen met deze aanbesteding een raadsinformatiesysteem (RIS), bestuurlijk informatiesysteem (BIS) en papierloze vergaderoplossing inkopen. Het gaat om een SaaS-oplossing. Een exacte omschrijving van de te leveren oplossing is opgenomen in het Programma van Eisen en Wensen (PvEW). De oplossing is bedoeld voor 2 gemeenten; Krimpen aan den IJssel en Capelle aan den IJssel.
Interne KennungGR 2025.014
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie A Digitaal Ondertekenen Optie B Extra encoder voor een vergaderzaal Optie C Koppelen met het VMS van het AV systeem op basis van MVI voor Capelle
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: GR 2025.014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: