See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zedelgem: Ontwerp en bouw van jeugd- en sportinfrastructuur te Aartrijke
Beschreibung: Gemeente Zedelgem: bouwen van een multidisciplinaire sporthal, buitensportterreinen, jeugdlokalen en bijhorende omgevingsaanleg in deelgemeente Aartrijke
Interne Kennung: S1407/DB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1407/DB - 1
Beschreibung: De gemeente Zedelgem wenst in deelgemeente Aartrijke een multidisciplinaire sporthal, buitensporttereinen, jeugdlokalen en bijhorende omgevingsaanleg te realiseren waarvoor een DB-overeenkomst zal worden gesloten met een bouwteam.
Interne Kennung: 1