See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badania jakościowe produktów leczniczych oraz substancji czynnych w 2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie badań jakościowych produktów leczniczych oraz substancji czynnych skierowanych do takich badań przez Zamawiającego w ramach realizacji zadania Głównego Inspektora Farmaceutycznego w zakresie nadzoru nad jakością produktów leczniczych znajdujących się w obrocie (art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne)
Interne Kennung: BAG.261.34.2025.API
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badania jakościowe produktów leczniczych oraz substancji czynnych w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie badań jakościowych produktów leczniczych oraz substancji czynnych skierowanych do takich badań przez Zamawiającego w ramach realizacji zadania Głównego Inspektora Farmaceutycznego w zakresie nadzoru nad jakością produktów leczniczych znajdujących się w obrocie (art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) zamówienie podstawowe - 4 471 544,72 zł netto 2) prawo opcji - 406 504,07 zł netto