2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBNOVA, MODERNIZACE A ZABEZPEČENÍ VÝPOČETNÍ INFRASTRUKTURY DATOVÉHO CENTRA II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT technologií (HW / SW) a pronájmu vybraných SW licencí pro zajištění kybernetické bezpečnosti ICT prostředí zadavatele v projektu „Posílení kybernetické bezpečnosti Ústavu hematologie a krevní transfuze“, konkrétně obnova, modernizace a zabezpečení výpočetní infrastruktury datového centra týkající se HW a SW prvků využívaných k zajištění provozu virtuální infrastruktury, zajištění vysoké dostupnosti provozovaných aplikací a ochrana dat, zajištění obnovy dat a celého provozu při nedostupnosti jedné lokality a po případném kybernetickém útoku, zpracování analýzy dopadu, plánu obnovy a zajištění servisu a technické podpory dodaného řešení včetně poskytnutí příslušných licencí.
Interne Kennung: VZ24054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233140 Direktzugriffspeicher, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48621000 Betriebssystemsoftwarepaket für Zentralrechner, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48621000 Betriebssystemsoftwarepaket für Zentralrechner, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 30233140 Direktzugriffspeicher
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § ust. 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny.