See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), w kompleksach wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 WOG w Zamościu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu - w zakresie 12 (dwunastu) części: 1) Część 1 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 3 Batalionu Radiotechnicznego (3.brt) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 1.1. – kompleks wojskowy w m. Łabunie- Reforma. 2) Część 2 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 2 Pułku Rozpoznawczego (2.pr) w Hrubieszowie, w tym: a) Zadanie Nr 2.1. – kompleks wojskowy przy ul. Dwernickiego 4 w Hrubieszowie. b) Zadanie Nr 2.2. – kompleks wojskowy przy ul. Chełmskiej w Hrubieszowie. 3) Część 3 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ( 32WOG) w Zamościu , w tym: a) Zadanie Nr 3.1. – kompleks wojskowy przy ul. Wojska Polskiego 2F w Zamościu. b) Zadanie Nr 3.2. – kompleks wojskowy w m. Sitaniec-Wolica. 4) Część 4 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji (WCR) w Zamościu, w tym : a) Zadanie Nr 4.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 52. b) Zadanie Nr 4.2. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 9. 5) Część 5 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Rejonowego Zarządu Infrastruktury ( RZI ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 5.1. – kompleks wojskowy przy ul. Lipowej 1 A w Lublinie. b) Zadanie Nr 5.2. – obiekt Klubu Żołnierskiego przy ul. Żwirki i Wigury 6 w Lublinie. 6) Część 6 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 6.1. – kompleks wojskowy w m. Machnów Stary. 7) Część 7 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej ( 2LBOT) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 7.1. – kompleks wojskowy przy ul. Droga Męczenników Majdanka 70 w Lublinie. b) Zadanie Nr 7.2. – kompleks wojskowy przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku. 8) Część 8 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy ( CWCR OZ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 8.1. – kompleks wojskowy przy ul. Spadochroniarzy 5 w Lublinie. 9) Część 9 – obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Kierownikowi Warsztatów Technicznych (WT) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 9.1. - kompleks wojskowy przy ul. Aleje Racławickie 44 w Lublinie. 10) Część 10 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego (32 WOG) w Zamościu, w tym: a) Zadanie Nr 10.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Głusiec k/Dęblina. 11) Część 11 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej (19.NBOT) w Chełmie, w tym : a) Zadanie Nr 11.1. – kompleks wojskowy w m. Poturzyn. b) Zadanie Nr 11.2. – kompleks wojskowy w m. Wola Uhruska ul. Szkolna 1. c) Zadanie Nr 11.3. – kompleks wojskowy w m. Wola Uhruska ul.1-go Maja 45-61 d) Zadanie Nr 11.4. – kompleks wojskowy w m. Honiatycze. 12) Część 12 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 18 Brygady Zmotoryzowanej (18.BZmot) w Lublinie, w tym : a) Zadanie Nr 12.1. - kompleks wojskowy przy ul. Nowy Świat 40 w Lublinie. b) Zadanie Nr 12.2. - kompleks wojskowy w m. Wólka Gościeradowska.
Interne Kennung: ZP/PO/23/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 3 Batalionu Radiotechnicznego (3.brt) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 1.1. – kompleks wojskowy w m. Łabunie- Reforma.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie: Część 1 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 3 Batalionu Radiotechnicznego (3.brt) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 1.1. – kompleks wojskowy w m. Łabunie- Reforma.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduję prawo opcji na poziomie 100 %/. Szczegółowy zakres opcji został opisany we wzorze umowy który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert. Zamawiający w każdej części zamówienia, zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na możliwości zwiększenia liczby pracowników ochrony SUFO oraz liczby roboczogodzin ponad zamówienie podstawowe. Prawo opcji stanowi uprawnienia Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, iż usługa objęta prawem opcji musi być realizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2- Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 2 Pułku Rozpoznawczego (2.pr) w Hrubieszowie, w tym: a) Zadanie Nr 2.1. – kompleks wojskowy przy ul. Dwernickiego 4 w Hrubieszowie. b) Zadanie Nr 2.2. – kompleks wojskowy przy ul. Chełmskiej w Hrubieszowie.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie: Część 2 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Jednostki Wojskowej 2 Pułku Rozpoznawczego (2.pr) w Hrubieszowie, w tym: a) Zadanie Nr 2.1. – kompleks wojskowy przy ul. Dwernickiego 4 w Hrubieszowie. b) Zadanie Nr 2.2. – kompleks wojskowy przy ul. Chełmskiej w Hrubieszowie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3- Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ( 32WOG) w Zamościu , w tym: a) Zadanie Nr 3.1. – kompleks wojskowy przy ul. Wojska Polskiego 2F w Zamościu. b) Zadanie Nr 3.2. – kompleks wojskowy w m. Sitaniec-Wolica.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie: Część 3 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ( 32WOG) w Zamościu , w tym: a) Zadanie Nr 3.1. – kompleks wojskowy przy ul. Wojska Polskiego 2F w Zamościu. b) Zadanie Nr 3.2. – kompleks wojskowy w m. Sitaniec-Wolica.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 - Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji (WCR) w Zamościu, w tym : a) Zadanie Nr 4.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 52. b) Zadanie Nr 4.2. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 9.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie: Część 4 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji (WCR) w Zamościu, w tym : a) Zadanie Nr 4.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 52. b) Zadanie Nr 4.2. – kompleks wojskowy w miejscowości Zamość ul. Koszary 9.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduję prawo opcji na poziomie 100 %. Szczegółowy zakres opcji został opisany we wzorze umowy który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert. Zamawiający w każdej części zamówienia, zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na możliwości zwiększenia liczby pracowników ochrony SUFO oraz liczby roboczogodzin ponad zamówienie podstawowe. Prawo opcji stanowi uprawnienia Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, iż usługa objęta prawem opcji musi być realizowana na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5- Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Rejonowego Zarządu Infrastruktury ( RZI ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 5.1. – kompleks wojskowy przy ul. Lipowej 1 A w Lublinie. b) Zadanie Nr 5.2. – obiekt Klubu Żołnierskiego przy ul. Żwirki i Wigury 6 w Lublinie.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 5 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Rejonowego Zarządu Infrastruktury ( RZI ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 5.1. – kompleks wojskowy przy ul. Lipowej 1 A w Lublinie. b) Zadanie Nr 5.2. – obiekt Klubu Żołnierskiego przy ul. Żwirki i Wigury 6 w Lublinie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 - usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 6.1. – kompleks wojskowy w m. Machnów Stary.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 6 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE) w Sandomierzu, w tym: a) Zadanie Nr 6.1. – kompleks wojskowy w m. Machnów Stary.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 - Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Lublinie w tym: a) Zadanie Nr 7.1. – kompleks wojskowy przy ul. Droga Męczenników Majdanka 70 w Lublinie. b) Zadanie Nr 7.2. – kompleks wojskowy przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 7 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej ( 2LBOT) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 7.1. – kompleks wojskowy przy ul. Droga Męczenników Majdanka 70 w Lublinie. b) Zadanie Nr 7.2. – kompleks wojskowy przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 - usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy ( CWCR OZ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 8.1. – kompleks wojskowy przy ul. Spadochroniarzy 5 w Lublinie.
Beschreibung: świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 8 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Szefowi Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy ( CWCR OZ) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 8.1. – kompleks wojskowy przy ul. Spadochroniarzy 5 w Lublinie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 - Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Kierownikowi Warsztatów Technicznych (WT) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 9.1. - kompleks wojskowy przy ul. Aleje Racławickie 44 w Lublinie
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 9 – obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksach wojskowych podległych w zakresie ochrony Kierownikowi Warsztatów Technicznych (WT) w Lublinie, w tym: a) Zadanie Nr 9.1. - kompleks wojskowy przy ul. Aleje Racławickie 44 w Lublinie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10- usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego (32 WOG) w Zamościu, w tym: a) Zadanie Nr 10.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Głusiec k/Dęblina.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 10 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego (32 WOG) w Zamościu, w tym: a) Zadanie Nr 10.1. – kompleks wojskowy w miejscowości Głusiec k/Dęblina.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 - usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej (19.NBOT) w Chełmie.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 11 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej (19.NBOT) w Chełmie, w tym : a) Zadanie Nr 11.1. – kompleks wojskowy w m. Poturzyn. b) Zadanie Nr 11.2. – kompleks wojskowy w m. Wola Uhruska ul. Szkolna 1. c) Zadanie Nr 11.3. – kompleks wojskowy w m. Wola Uhruska ul.1-go Maja 45-61 d) Zadanie Nr 11.4. – kompleks wojskowy w m. Honiatycze.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 - Usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 18 Brygady Zmotoryzowanej (18.BZmot) w Lublinie, w tym : a) Zadanie Nr 12.1. - kompleks wojskowy przy ul. Nowy Świat 40 w Lublinie. b) Zadanie Nr 12.2. - kompleks wojskowy w m. Wólka Gościeradowska.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na realizacji w formie całodobowej stałej i bezpośredniej ochrony fizycznej osób, mienia, terenów, obiektów, urządzeń w systemie zmianowym w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy, realizowanej z wykorzystaniem kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO), monitorowaniu alarmów z wykorzystaniem oddalonych centrów monitorowania, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych, patrolowaniu obiektów oraz utrzymania porządku publicznego w kompleksach wojskowych jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, w zakresie Część 12 - obejmuje usługi ochrony osób i mienia realizowane przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne w kompleksie wojskowym podległym w zakresie ochrony Dowódcy 18 Brygady Zmotoryzowanej (18.BZmot) w Lublinie, w tym : a) Zadanie Nr 12.1. - kompleks wojskowy przy ul. Nowy Świat 40 w Lublinie. b) Zadanie Nr 12.2. - kompleks wojskowy w m. Wólka Gościeradowska.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 12