2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ NÁKUPU MEDIÁLNÍHO A REKLAMNÍHO PROSTORU – ČÁST 1 – OPAKOVANÉ VYHLÁŠENÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby tvořící součást mediální a reklamní kampaně zadavatele, a to nákup mediálního prostoru v TV a rádiích. Jedná se o opakovanou veřejnou zakázku, přičemž v předchozím zadávacím řízení (systémové číslo v NEN: N006/24/V00017544), které bylo rozděleno na 3 části, již zadavatel zadal vybraným dodavatelům Část 2 a 3 veřejné zakázky. Předmětem této opakované veřejné zakázky je tedy pouze původní Část 1 veřejné zakázky – Nákup mediálního prostoru v TV a rádiích. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře rámcovou dohodu s jedním účastníkem, jehož nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější, a to na dobu stanovenou v zadávací dokumentaci. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat bez obnovení soutěže postupem dle § 134 ZZVZ
Interne Kennung: ZAJIŠTĚNÍ NÁKUPU MEDIÁLNÍHO A REKLAMNÍHO PROSTORU – ČÁST 1 – OPAKOVANÉ VYHLÁŠENÍ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek: V případě, že dojde k předčasnému ukončení rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem před jejím splněním, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena rámcová dohoda (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové rámcové dohody, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li rámcovou dohodu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto odst. 18.7 zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto odst. 18.7 zadávací dokumentace. Rámcová dohoda s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za Celkovou nabídkovou cenu (resp. jednotkové ceny uvedené v kalkulaci nabídkové ceny) dle nabídky tohoto dalšího účastníka (resp. za pevnou cenu) a za podmínek jím uvedených v Příloze č. 5 rámcové dohody (Počet GRPs u TV a počet nabízených spotů v Rádiích). Předmět plnění bude zúžen o plnění, které nebude realizováno tímto dalším účastníkem, neboť bylo splněno předchozím vybraným dodavatelem nebo z pohledu uplynulého času již není relevantní. Podmínky, za kterých je možné změnit nabízené hodnoty GRPs a celkových poslechovostí spotů v rádiích jsou podrobně popsány v návrhu Rámcové dohody pro Část 1.