2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie MFC Feanwalden
Beschreibung: De gemeente heeft de ambitie om een nieuw Multifunctioneel Centrum (MFC) in Feanwâlden te realiseren. Het MFC wordt een belangrijke ontmoetingsplek voor inwoners, sporters en leerlingen. Het doel is om een duurzaam en functioneel gebouw te realiseren dat voldoet aan de behoeften van de gebruikers en goed aansluit op de omgeving. De opdracht omvat in hoofdzaak het uitvoeren van de ontwerpwerkzaamheden voor de nieuwbouw van het MFC. De architect wordt gevraagd om een integraal ontwerp te maken voor het gebouw en de directe buitenruimte. Op basis van een SO wordt de realisatie van het gebouw en het plein bij één aannemer ondergebracht. Tevens fungeert de architect als ontwerpcoördinator en stuurt het proces aan. Daarnaast dient de architect het ontwerpteam samen te stellen met de verschillende adviseurs. De opdracht behelst in hoofdzaak het uitvoeren van de ontwerpwerkzaamheden voor de nieuwbouw voor het MFC Feanwalden. De volgende fasen zullen aan de architect worden uitgevraagd: • Schetsontwerp/Voorontwerp; • Definitief Ontwerp (incl. Omgevingsvergunning Bouwen); • Technisch Ontwerp/Bestek; • Esthetische uitvoeringsbegeleiding. Aanvragen van de benodigde planologische procedures (inclusief omgevingsvergunningen) zijn eveneens onderdeel van de opdracht. In de Gunningsfase wordt een DNR-STB-takenlijst en deelname in de projectorganisatie verstrekt. Tevens fungeert de architect als ontwerpcoördinator en stuurt het proces aan. Daarnaast dient de architect het ontwerpteam samen te stellen met de verschillende adviseurs. Dit betreft onder andere adviseurs voor de constructie, installatie (E/W/T), bouwfysica en brandveiligheid. Dit is in scope van de opdracht. De totale opdrachtwaarde en taakstellend budget is voorlopig vastgesteld op €525.000, (prijsvast t/m einde werk). Dit geldt tevens als maximaal plafondbedrag en budget voor de uitvoering van deze opdracht. De totale opdrachtwaarde is gebaseerd op een omvang van het MFC van 4960m2. Zoals in 1.3 van de selectieleidraad omschreven wordt de definitieve omvang van het MFC in de gunningsfase vastgesteld
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding verloopt volgens de procedure van de concurrentiegerichte dialoog conform hoofdstuk 4 van het ARW2016 en bestaat uit een Selectiefase en een Gunningsfase. Onderhavige selectieleidraad heeft enkel betrekking op de Selectiefase. De Selectiefase start met het verzenden van onderhavige selectieleidraad. Doel van de Selectiefase is om te komen tot drie (3) geselecteerde Gegadigden die doorgaan naar de Gunningsfase. Op basis van selectiecriteria wordt het aantal Gegadigden – voor zover nodig – teruggebracht tot maximaal drie (3) Gegadigden De tweede fase is de Gunningsfase. Het doel van deze fase is om te komen tot uiteindelijk één gegunde partij. De drie (3) Gegadigden die vervolgens worden uitgenodigd om deel te nemen aan de dialoogrondes en om een daadwerkelijke inschrijving te doen. De Opdrachtgever hanteert bij de daadwerkelijke inschrijving de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) als gunningscriterium, welke wordt vastgesteld op basis van de Beste Prijs-KwaliteitVerhouding (BPKV). Onderdeel van de Gunningsfase zijn tevens twee individuele dialogen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerpen en coördinatie MFC Feanwâlden
Beschreibung: De opdracht omvat in hoofdzaak het uitvoeren van de ontwerpwerkzaamheden voor de nieuwbouw van het MFC (circa 4.800 m2- 5.200m2). De architect wordt onder andere gevraagd om een integraal ontwerp te maken voor het gebouw en de directe buitenruimte. De totale opdrachtwaarde en taakstellend budget is voorlopig vastgesteld op €525.000, (prijsvast t/m einde werk). Dit geldt tevens als maximaal plafondbedrag en budget voor de uitvoering van deze opdracht. De totale opdrachtwaarde is gebaseerd op een omvang van het MFC van 4960m2. Zoals in 1.3 van de selectieleidraad omschreven wordt de definitieve omvang van het MFC in de gunningsfase vastgesteld.
Interne Kennung: 1