See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa endoprotez dla oddziału chirurgii urazowo – ortopedycznej SPZZOZ w Gryficach"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych dla SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: 25/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: PAKIET 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: PAKIET 2 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: PAKIET 3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: PAKIET 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: PAKIET 5 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: PAKIET 6 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: PAKIET 7 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: PAKIET 8 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: PAKIET 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung: Pakiet nr 9