See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Oddziale GDDKiA w Krakowie w zakresie zbierania, gromadzenia i przekazywania informacji o warunkach ruchu na drogach krajowych województwa małopolskiego
Beschreibung: Przedmiotowa usługa polega na: • prowadzeniu obsługi Punktu Informacji Drogowej (PID) Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie w zakresie zbierania, gromadzenia i przekazywania informacji o warunkach ruchu na drogach krajowych województwa małopolskiego, • wykonaniu i zapewnieniu ciągłości działania dedykowanej strony internetowej dla prezentowania utrudnień występujących na sieci dróg krajowych woj. małopolskiego
Vorherige Bekanntmachung: 149461-2026
Interne Kennung: Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Oddziale GDDKiA w Krakowie w zakresie zbierania, gromadzenia i przekazywania informacji o warunkach ruchu na drogach krajowych województwa małopolskiego o wartości pomiędzy 140 000 EURO a 10 000 000 EURO.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie w zakresie zbierania, gromadzenia i przekazywania informacji o warunkach ruchu na drogach krajowych województwa małopolskiego”. Przedmiotowa usługa polega na: • prowadzeniu obsługi Punktu Informacji Drogowej (PID) Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie w zakresie zbierania, gromadzenia i przekazywania informacji o warunkach ruchu na drogach krajowych województwa małopolskiego, • wykonaniu i zapewnieniu ciągłości działania dedykowanej strony internetowej dla prezentowania utrudnień występujących na sieci dróg krajowych woj. małopolskiego.
Interne Kennung: O.KR.D-3.2421.3.2026